Resultater konkurranseklasse 2011

Best tid herrer senior og ny løyperekord: Bjørn Thomas Nygaard 48.22
Best tid damer: Ine Løvlien 1.05.22 (junior)

MENN SENIOR
Nr. M 20-29 Klubb Tid
1 Bjørn Thomas Nygaard Alta IF 48.22
2 Daniel Strand Nordlysbyen Sykkel 52.30
3 Ove Bjørknes Alta IF 53.20
4 Daniel B. Leirbakken Burfjord IL 53.29
5 Fredrik Jakobsen Øytun 58.40
6 Hermund A. Dale Heimevernets befalskole 1.03.25
7 Anders Rake Øytun 1.03.51
8 Ole Jørgen G. Bekkevold Heimevernets befalskole 1.04.07
9 Fredrik Lønne   Alta kommune 1.05.02
10 Fredrik C. Chrislock Heimevernets befalskole 1.05.55
11 Eirik Fløtlien Brøttum IL 1.07.46
12 Andreas Gustu Biri IL 1.08.54
13 Nils Hestli Hifm       1.12.01
  Ørjan Kristoffersen Alta IF DNF
       
Nr. Menn 30-39 Klubb Tid
1 Sigurd Beldo Alta Atletklubb 55.06
2 Lars H. Blomkvist Heimevernets befalskole 1.02.03
3 Tore Isaksen Nordlysbyen Sykkel 1.02.50
4 Espen Sokollek BUL 1.10.00
       
Nr. M 40-49 Klubb Tid
1 Thomas Frost Alta O-lag 54.58
2 Stig Misund Nordlysbyen Sykkel 55.37
3 Fred Inge Eilertsen KOS 55.52
4 Martin Fiksen BUL 59.37
5 Alf Christian Losvar Nordlysbyen Sykkel 1.00.24
6 Terje Kristensen   1.02.10
7 Geir Elde Nordlysbyen Sykkel 1.05.35
8 Arvid N. L. Pedersen Alta O-lag 1.09.58
9 David Krampe Andersen Rafsbotn IL 1.10.37
10 Tom Erik Erikstad VSK 1.11.05
  Per Olav Persen   DNF
       
Nr. M 50-59 Klubb Tid
1 Gunnar Rasmussen Tverrelvdalen IL 1.06.37
2 Hallgeir Frantzen Burfjord IL 1.13.41
       
DAMER SENIOR
Nr. K 20-29 Klubb Tid
1 Vilde Amundsen Fauske IL 1.11.05
2 Ida Karlstrøm Nordstjerna 1.22.35
       
Nr. K 30-39 Klubb Tid
1 Marita N. Solheim PIL 1.07.21
2 Rannveig Blomkvist STIL 1.09.04
3 Therese Svarte Varanger SK 1.16.44
3 Marita Rødberg Nordlysbyen Sykkel 1.22.52
5 Anita Jensen Nordlysbyen Sykkel 1.30.23
       
Nr. K 40-49 Klubb Tid
1 Anne Strand Bjørnstad Tverrelvdalen IL 1.05.42
2 Hilde Skaret BUL 1.18.38
       
HERRER JUNIOR
Nr. Navn Klubb Tid
1 Audun Erikstad VSK

50.54

2 Bjørn Vidar Suhr Alta IF

53.32

3 Peter Andersen KOS

53.37

4 Magne Henriksen Alta IF

54.40

5 Håkon Nilsen Alta IF 55.51
6 Erik Farstad Burfjord IL

56.04

7 Krister Aaen Pedersen Sandnes IL

56.07

8 Odin F. Eikeland Alta IF

58.22

9 Jørn Mikael Engstad Alta IF 58.36
10 Even H. Oppegaard Heimevernets befalskole

1.00.23

11 Tobias Haukland Alta IF

1.01.23

12 Fredrik H. Sæther Heimevernets befalskole 1.01.55
13 Sveinung Aas Heimevernets befalskole 1.06.19
14 Karl Oskar Bugge Heimevernets befalskole

1.08.17

15 Bernhard Winther-Sørensen Heimevernets befalskole

1.08.19

15 Haakon Wessel Heimevernets befalskole 1.08.19
       
JUNIOR JENTER
Nr. Navn Klubb Tid
1 Ine Løvlien KOS 1.05.22
2 Henriette H. Mikkelsen Alta IF 1.08.00
3 Asta E. Foldvik Alta IF 1.24.38
4 Lizett Pedersen IL Forsøk

1.27.30

5 Nora Karlstrøm                 Nordstjerna

1.28.27

       
ALDERSBESTEMT GUTTER
Nr. Navn Klubb Tid
1 David Dong-Hee Vik Alta IF 52.47
2 Eirik Renna Eilertsen KOS 59.41
3 Jakob Kleven KOS 1.00.37
4 Alexander Mikkelsen KOS 1.03.02
5 Tage Bjørkli Alta IF 1.05.00
6 Thor Erik S. Monsen BUL ski- og skiskyting 1.07.56
7 Vebjørn Mikkelsen Alta IF 1.08.50
8 Fredrik A. Strøm Alta IF 1.10.03
9 Marius Witte Alta IF 1.10.40
10 Eirik Johnsen     BUL ski- og skiskyting 1.14.12
       
ALDERSBESTEMT JENTER
Nr. Navn Klubb Tid
1 Ida Traa Celius                  SIL

1.15.48

2 Sirin Strand Alta IF 1.15.57
3 Agnethe Eliseussen SIL 1.16.06
4 Linn Birgitte Njuolla IL Forsøk 1.19.12
5 Karina Reisanen Polarstjernen 1.24.40
6 Guro Løvlien KOS 1.24.45
6 Siren Wivesoll KOS 1.24.45
       
Resultater år: 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011    

Arrangør:

Lenke til Gløds hjemmeside

Samarbeidspartnere: